ERENLER BELEDİYESİ İFTARDA BULUŞTU


Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk her yıl olduğu gibi bu yıl da Belediye personeli ve aileleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

GELENEK BU YIL DA BOZULMADI
Başkanı Öztürk Ramazan ayında personeline verdiği iftar yemeği geleneğini bu yıl da bozmadı.  Başkan Öztürk,  Erenler Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleşen personel iftarında Belediye personeli ve aileleri ile iftar sofrasında buluştu. Geleneksel hale gelen iftar yemeğine Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri,  belediye bünyesinde çalışan personel ve aileleri katıldı.

“BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ PEKİŞTİRDİK”
İftar öncesi tüm masaları gezerek personel ile selamlaşan Başkan Öztürk, iftar sonrası yaptığı konuşmada “ Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar sofrasında belediye çalışanlarımız ile bir araya gelerek birlik, beraberlik ve paylaşma duygularımızı pekiştirmiş oluyoruz” dedi

“ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZLA RAHMETİ PAYLAŞALIM İSTEDİK”
Samimi bir ortamda gerçekleştirilen yemekte Başkan Öztürk, “Ramazan Ayının sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi dileği ile Ramazan’ın feyzinden, bereketinden, rahmetinden istifade edilmesini temenni ediyorum. Cenabı Hak hamdolsun bizleri sağlıkla, huzurla yine iftar sofrasında buluşturdu.  Ramazan, paylaşma, bereket ve rahmet ayıdır. Bizde çalışma arkadaşlarımızla rahmeti paylaşalım istedik. Bu mübarek ayda iftar yemeğimize gelerek bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Öztürk, yemek sonrası belediye personeli ile çay eşliğinde sohbet ederek, personel ve aileleri ile birlikte hatıra fotoğrafı da çektirdi.

21 Mayıs 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAYRAMLARIN AĞASI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara