MEB-DER FAZİLET DURMUŞ’U ZİYARET ETTİ


MEB-DER Milli Eğitimciler Birliği Derneği Yönetim Kurulu üyeleri Sakarya İl milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’u ziyaret ederek eğitim ve gündem üzere istişarelerde bulundu.

GÖREVE HAZIRIZ
MEB-DER Milli Eğitimciler Birliği Derneği Başkanı Ali Akıllı, dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Eğitim ve sosyal sorumluluk projeleri üzerine çalışmalar yaptıklarını ifade eden Akıllı; Bi Dünya Kadın, Bir Tema Bir Tebessüm ve son olarak En Yakın Arkadaşım Akranım Projelerimizi yürütürken İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzle iş birliği protokolleri yaptık. İl Müdürlüğümüzle hep uyumlu çalıştık. Eğitim ve sosyal sorumluluk konularında bizlere düşen her türlü göreve hazırız şeklinde konuştu.

Yetmez mi ve Eğitim Günlüğü adıyla iki adet yayınları olduğunu ifade eden Akıllı, yerel bir gazetede haftalık tam sayfa Değerler Eğitimi yazı dizisi hazırladıklarını söyledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Fazilet Durmuş, eğitimde kaliteyi artıracak, öğrencilerin hayatına dokunacak her türlü projede birlikte çalışabileceklerini ifade etti.

Ziiyarete MEB-DER Yönetim Kurulu üyeleri, Abidin Dayıoğlu, Mesut Topal, Abdurrahman Şafak ve Hanım komisyonu Başkanı Kuaybe Nagehan Özder katıldı. Ziyaret sonunda Fazilet Durmuş’a MEB-DER yayınları ve tablo takdim edildi.

20 Mayıs 2018 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAYRAMLARIN AĞASI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara