HEP BİRLİKTE YENİ HEDEFLERE


Ak Parti Milletvekili Aday adayı Çiğdem Cebeci gazetemizi ziyaret etti.

Özel fabrikalarda danışmanlık yapan Endüstri Mühendisi - Fizikçi, Bilgisayar Programcısı - Üretim ve Yönetim Bilimleri Uzmanı Çiğdem Cebeci, “Eğitim ve bilgi birikimimi, halkın içinden gelen biri olarak, Sakarya ve ülkemin kalkınması yolunda gerçek anlamda hizmete döndürmek için aday adayı oldum” dedi.

ÇÖZÜM PROJELERİ
Ülkede yaşanan işsizlik ve nitelikli eleman sorununda eğitimin son derece önemli olduğunu vurgulayan aday adayı Cebeci, çözüm yolunda projeleri olduğunu belirterek, “Görev verilirse, üzerinde çalıştığım projelerimi hayata geçirmek istiyorum. Dünyadaki önemli değişim ve gelişmeler karşısında, şehrimizin ve ülkemizin her alanda rekabet edebilir olması için çaba göstereceğim” diye konuştu.

DESTEK BEKLİYOR
Ak Parti Milletvekili Aday adayı Çiğdem Cebeci, kardeşi Atilla Cebeci ile birlikte seçim çalışmarını sürdürüyor. Atilla Cebeci, “Destek verilirse önemli projelerini hayata geçirmesinde kardeşime güveniyorum” dedi.

16 Mayıs 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ABDURRAHİM KARAKOÇ’U GEL DE ANMA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara