TATANGALAR’DAN İSTİFAYA DAVET!


Sakaryaspor taraftar grubu Tatangalar, Bandırmaspor maçından önce gelen istifalardan dolayı Başkan İsmail Gürses’i istifaya davet etti.

Bandırmaspor play-off mücadelesinden önce 2  yöneticinin istifasını yönetime sunduğu, Bandırmaspor maçının kazanılmasıyla birlikte istifaların kabul edilmediği internet haber siteleri tarafından duyurulunca kriz ortamı oluştu.
Tatangalar tribün liderleri, Sakaryaspor Başkanı İsmail Gürses’e ulaştığında ise başkanın durumdan haberinin olmadığını öğrenince, bir açıklama yaptı.
Tatangalar şu açıklamayı yaptı; “Yönetim kurulu başkanı İsmail Gürses’e, tribün liderlerimiz tarafından ulaşıldığında “benim bilgim yok” cevabını vermiştir.Sakaryaspor klübü başkanının haberi olmadan nasıl böyle bir karar alınır, nasıl böyle bir açıklama yapılır! Durumun vahimiyetini, o makamın nasıl ayaklar altına alındığı siz değerli kamuoyunun taktirine bırakıyoruz!
Kendisinden talebimiz ; Bu açıklama bilgisi dahilinde yapılmadığını yazılı olarak Sakaryaspor internet sitesinden kamuoyuyla ve bizlerle paylaşmasıdır.Aksi halde bu durumda başkanlık koltuğunda kaos ortamını yönetemediği, hakkaniyetle görevini yerine getiremediği anlamış bulunmaktayız.
Bu nedenle İsmail Gürses’i İSTİFA’ya davet ediyoruz. Futbolcularımızla birlikte şampiyonluğa inanan siz değerli büyük Sakaryaspor taraftarının bu ortamda ne kadar başarılı olabileceğini dosta düşmana göstereceğiz... İnananlar asla kaybetmez!”

16 Mayıs 2018 , Çarşamba
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ABDURRAHİM KARAKOÇ’U GEL DE ANMA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara