RAMAZAN’DA HURMA FİYATLARI


Ramazan Ayı denilince akla ilk gelen yiyeceklerden olan hurma vatandaşlardan tarafından yoğun rağbet görüyor.

Ramazan Ayı’nın gelmesiyle birlikte vatandaşlar hurma almak için kuruyemişçilere rağbet göstermeye başladı. Esnaf ise hurma fiyatlarının geçen yıla göre artış göstermediğini, Ramazan Ayı boyunca fiyatların aynı kalacağını düşündüklerini belirttiler.

Hurma çeşitlerinden Filistin Hurması, Medine Hurması ve Kudüs Hurması fiyat ve tat çeşitliliğinden dolayı yoğun rağbet görüyor. Hurma kilogram fiyatları 12 TL ile 50 TL arasında değişiyor.

Dallı yaş hurmanın kilosu 25 TL, yumuşak hurmanın kilosu 15 TL, Filistin Hurması’nın kilosu 40 TL, Medine Hurması’nın kilosu 50 TL, Kudüs Hurması’nın kilosu 50 TL

16 Mayıs 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
‘Deprem Gerçeği ve Sakarya’da Şehircilik’ konulu toplantıda konuşan Başkan Toçoğlu, “81 şehir arasında depreme en hazır şehir Sakarya’dır. Mevcut şehircilik anlayışımızdan asla taviz vermeyeceğiz. Deprem bizim gerçeğimiz.”
DEPREME EN HAZIR ŞEHİRLERDENİZ TARLADA FECİ ÖLÜM! DİŞLİ: YÜKSEK KATA TAVİZ YOK! POLİSİN CESEDİ BULUNDU! KURBANLIK ALIRKEN YARDIMCINIZ BİP TUGAYDA DEVİR-TESLİM 17 AĞUSTOS ANMA GECESİNE DAVET “DEPREME KARŞI TEDBİR ALIYORUZ”

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara