YAN YOL ÇALIŞMALARI BAŞLIYOR


Kocaali Belediyesi ve Karayolları Genel Müdürlüğü iş birliği ile Karasu-Kocaali 4.BL. HD. Devlet Yolu Km:14+533.998’de bulunan K-9 Kavşağı yan yol yapım çalışmalarına başlanıyor.

ŞEHİR TRAFİĞİNE SOLUK KAZANDIRACAK
Yapılacak olan çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Ahmet Acar; “İlçe girişişindeki kavşak, çevre ve peyzaj düzenlemelerine devam ediyoruz. İlçemiz girişinde bulunan karayollarına ait kavşakta, yan yol çalışmalarımız kısa bir zamanda başlayacak ve bittiği zaman şehir trafiğine soluk kazandıracak” dedi

ULAŞIM HIZLANACAK
Sözlerine devam eden Belediye Başkanı Ahmet Acar Acar, “İlçemizin önemli giriş kapısı olan Sakarya Caddesinde bu proje ile trafiği rahatlayacağını belirterek konuşmalarını şu şekilde sonlandırdı. “Yapılacak ilave şeritlerle düzenlenen kavşak çalışmamız tamamlandığında vatandaşlarımıza büyük kolaylık sağlayacak. Özellikle yaz aylarında şehir merkezimize ulaşımda direk bu arter kullanılıyor ve trafikte zaman zaman sıkışıklıklar meydana gelebiliyordu. Yeni projemiz bunun önüne geçecek. Vatandaşlarımızın şehir merkezi ulaşımları, hızlı ve kolay olacak. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

16 Mayıs 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ABDURRAHİM KARAKOÇ’U GEL DE ANMA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara