ÇOCUK KİTAPLARI İMZA GÜNÜNE YOĞUN İLGİ


Akyazı’da ilk kez gerçekleştirilen, Akyazı Belediyesi Çocuk İmza Günleri etkinliğine Akyazılı öğrencilerden yoğun ilgi.

14-15-16 Mayıs 2018 Tarihlerinde gerçekleştirilen imza günü 14 Mayıs Pazartesi Günü Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan tarafından Akyazı Kılıçoğlu Düğün Salonunda açıldı.

HEDİYE KİTAP
Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan açılış gününe özel açılışa katılan öğrencilere kitap hediye etti. Hediye kitaplarını alan öğrenciler hemen orada hazır bulunan kitap sahibi yazarlara kitaplarını imzalatarak kitap hakkında bilgi aldılar.

KİTAP OKUMA ALIŞKANLIĞI
Başkan Akcan; “Bölgemizde yaşayan ilkokul ve ortaokulda öğrenim gören çocuklarımıza kitap okuma alışkanlığını kazandırmak, sevdirmek amacıyla 16-15-16 Mayıs 2018 tarihleri arasında Akyazı Belediyesi Çocuk Kitapları- yazar günleri etkinliğini düzenledik. Çocuklarımıza kitap okuma alışkanlığını kazandırmak için elimizden geleni yapacağız.” Dedi.

KATILANLAR
Akyazı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce organizasyonu gerçekleştirilen imza günü açılışınaa katılan çocukların severek okuduğu masal, hikâye, roman gibi kitaplarda onların hayal dünyalarına hitap eden yazarlar İbrahim Ünsal Uçar, Yaşar Koca, Erdoğan Car, Bilal Özbay ve Akyazı Madanoğlu Ortaokulu Müdürü Hüseyin Çakmak vebirçok öğrenci katıldı.

16 Mayıs 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ABDURRAHİM KARAKOÇ’U GEL DE ANMA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara