UĞUR ANADOLU LİSESİ YILSONU ETKİNLİĞİ


Sakarya Uğur Anadolu Lisesi öğrencilerinin düzenledikleri yılsonu etkinliği Orhangazi Kültür Merkezinde sergilendi.

"ÇÜRÜK ELMA"
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan etkinlik programında öğrencilerin çalışmalarından oluşan resim sergisi ve Öğrencimiz Ecre Barklının jimnastik gösterisi büyük beğeni topladı. Daha sonra Uğur Öğrencilerinin sahnelediği ‘’Çürük Elma’ ’adlı tiyatro gösterisi izleyenlerden tam not aldı. Uğur Okulları müzik gurubunun, müzik öğretmenleri eşliğinde sunduğu müzik dinletisinin ardından, çeşitli yörelerden derlenen halkoyunları gösterisi ile etkinlik programı sona erdi.

BÜYÜK SEVİNÇ
Program sonunda konuşma yapan Uğur Okulları Kurucu Müdürü Yavuz Müftüoğlu’ ’Burada izlediğimiz her etkinlik sorumluluk duygusuyla bir araya gelmiş ve birlikte çalışmayı büyük sevinç addetmiş gençlerimizin ürünüdür. Bu etkinliğin hazırlanmasında emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyor başarılarının devamını diliyorum. ’diyerek öğretmenlere teşekkür çiçeği takdim etti.

16 Mayıs 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ABDURRAHİM KARAKOÇ’U GEL DE ANMA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara