ÖZTÜRK’TEN KADIN KOLLARINA TEŞEKKÜR


Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, AK Parti Erenler İlçe Kadın Kolları’nın Seçim Koordinasyon Merkezi Toplantısına katılarak çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Başkan Öztürk, Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz’ın da hazır bulunduğu AK Parti Erenler İlçe Kadın Kolları’nın ilçe teşkilat binasında gerçekleştirdiği seçim koordinasyon merkezi toplantısına katılarak, 24 Haziran seçimleri ile ilgili çalışmalarını sürdüren Kadın Kolları ile bir araya geldi. Toplantıda Başkan Öztürk, İlçe Kadın Kolları’nın göstermiş oldukları özverili çalışmalarından dolayı tebrik ederek hediye olarak eşarp ile birlikte gül takdim etti.

“BÜYÜK MÜCADELE ÖRNEĞİ”
Erenler İlçe Kadın Kolları Başkanı Belgin Demirağ’ın daveti üzerine toplantıya katılarak Kadın Kollarının gerçekleştirdiği seçim çalışmaları hakkında bilgiler alan Başkan Öztürk "Sizler teşkilatımızın çok önemli bir parçasısınız. Seçim dönemlerinde gecenizi gündüze katarak, yeri geldiğinde işinizi gücünüzü, çoluğunuzu çocuğunuzu bırakarak çalışıp, çalınmadık kapı bırakmıyorsunuz. Ülkemiz ve milletimiz için. Sizlerin bu vefakâr ve cefakâr çalışmalarınızı unutmak mümkün değil. Allah sizden razı olsun" diyerek Kadın Kollarının geçmiş anneler gününü kutladı.

16 Mayıs 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ABDURRAHİM KARAKOÇ’U GEL DE ANMA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara