SAKARYASPOR’DA 3 İSTİFA DAHA!


Sakaryaspor Yönetimi’nden üç üye daha istifa etti.

Sakaryaspor yönetim kurulu üyeleri Cumhur Genç, Cevat Ekşi ve Hüseyin Aydın istifa etti. Aydın, Genç ve Ekşi istifaya yönelik açıklamalarında “Onur ve gururla yürüttüğümüz Sakaryasporumuz’un yönetim kurulu üyeliği görevinden istifa ediyoruz. Takımımızın şampiyon olacağına yürekten inanıyoruz” dedi.
Kısa bir süre önce de Cem Gün ve Ramazan Sezer “Görülen lüzum üzerine” diyerek Sakaryaspor Yönetim kurulu üyeliğinden istifa etmiş, bu gelişme şok etkisi oluşturmuştu.

16 Mayıs 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
‘Deprem Gerçeği ve Sakarya’da Şehircilik’ konulu toplantıda konuşan Başkan Toçoğlu, “81 şehir arasında depreme en hazır şehir Sakarya’dır. Mevcut şehircilik anlayışımızdan asla taviz vermeyeceğiz. Deprem bizim gerçeğimiz.”
DEPREME EN HAZIR ŞEHİRLERDENİZ TARLADA FECİ ÖLÜM! DİŞLİ: YÜKSEK KATA TAVİZ YOK! POLİSİN CESEDİ BULUNDU! KURBANLIK ALIRKEN YARDIMCINIZ BİP TUGAYDA DEVİR-TESLİM 17 AĞUSTOS ANMA GECESİNE DAVET “DEPREME KARŞI TEDBİR ALIYORUZ”

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara