TARANOĞLU’NDAN ÇILGIN PROJELER!


Eski bakan Ersin Taranoğlu, düzenlediği basın toplantısında Sakarya’ya dair proje ve düşüncelerini paylaştı. Taranoğlu, “Bu projeleri Cumhurbaşkanı Erdoğan’a götürün, emin olun kabul edecektir” dedi

PROJELER
Taranoğlu, “Eskiden TEK dediğimiz yerde Maltepe’nin başından başlayarak Dörtyol’a bağlantılı olacak şekilde bir tünel öneriyorum. TÜVASAŞ, SASKİ depoları, Kent park ve lojmanlar bölgesi yeni park ve rekreasyon alanı olmalı. Yeni Camii-Orhan Camii arasında trafiği yer altına alalım. Bulvarın ortasından Arifiye ve Sapanca’ya uzanan raylı sistem döşeyelim. Orhan Camii ila Ağa Camii aksının da boşaltılarak tarihi meydan düzenlemesiyle birleştirilmesini öneriyorum” dedi.

NEDEN OLMASIN
Bu projelerin maliyetli olduğunu bildiğini söyleyen Taranoğlu, “Valilik, milletvekilleri, belediye başkanları, SATSO, SESOB ve gazeteciler birleşir ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bu projeleri götürürse bunların hepsi yapılır. Sayın Erdoğan büyük proje sevdalısı bir insan. Bir Allah’ın dediği, bir de onun dediği oluyor. Sakarya’ya da bu manada bir borcu olduğunu düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

16 Mayıs 2018 , Çarşamba
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
‘Deprem Gerçeği ve Sakarya’da Şehircilik’ konulu toplantıda konuşan Başkan Toçoğlu, “81 şehir arasında depreme en hazır şehir Sakarya’dır. Mevcut şehircilik anlayışımızdan asla taviz vermeyeceğiz. Deprem bizim gerçeğimiz.”
DEPREME EN HAZIR ŞEHİRLERDENİZ TARLADA FECİ ÖLÜM! DİŞLİ: YÜKSEK KATA TAVİZ YOK! POLİSİN CESEDİ BULUNDU! KURBANLIK ALIRKEN YARDIMCINIZ BİP TUGAYDA DEVİR-TESLİM 17 AĞUSTOS ANMA GECESİNE DAVET “DEPREME KARŞI TEDBİR ALIYORUZ”

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara