PAMUKOVA’YA TESİS MÜJDESİ


Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, Atatürk Stadı’nın yan tarafında bulunan 10 dönümlük alana futbol sahası, yürüyüş ve koşu pisti, bayanlar için fitness alanı yapılacağının müjdesini verdi.

Pamukova Belediyesi tarafından hafriyat çalışmaları yapılan Pamukova Atatürk Stadının yan tarafında bulunan yaklaşık 10 dönümlük alana yine Belediye Başkanı Cevat Keser’in girişimleri ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun oluru ile spor tesisi yapılmasına karar verildi.

Her yaş grubundan insanın ve özellikle gençlerin spora yönlendirilmesi hususuna dikkat çeken Başkan Keser,  bu amaçla geçtiğimiz aylarda Pamukova Atatürk Stadı yanında atıl vaziyette bulunan 10 dönümlük alan ile alakalı herkesin istifade edebileceği bir sportif tesisin oluşturulması için çalışma başlatıldığını söyledi..Başkan Keser söz konusu projeyi Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na ilettiğini ve destek istediğini ifade etti.

Keser, geçtiğimiz gün yapılan görüşmeler neticesinde Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu spor tesisine Büyükşehir Belediyesince destek verileceğini ve en kısa süre içerisinde de halkın hizmetine sunulacağını belirtti. Başkan Cevat Keser, “ Pamukova Belediyesi tarafından hafriyat ve düzenleme çalışmalarının yapıldığı alana yakın bir zamanda futbol sahası, yürüyüş ve koşu pisti, bayanlar için fitness sahası, amatör spor kulüplerinin istifade edebileceği antrenman alanları oluşturulacak. Işıklandırma ve güvenlik duvarlarının yapılacağı alan özellikle genç neslin istifade edeceği çok yönlü bir spor tesisi olacak. İlçemize, halkımıza, gençlerimize ve spor camiamıza şimdiden hayırlı olsun “ dedi.

16 Mayıs 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
‘Deprem Gerçeği ve Sakarya’da Şehircilik’ konulu toplantıda konuşan Başkan Toçoğlu, “81 şehir arasında depreme en hazır şehir Sakarya’dır. Mevcut şehircilik anlayışımızdan asla taviz vermeyeceğiz. Deprem bizim gerçeğimiz.”
DEPREME EN HAZIR ŞEHİRLERDENİZ TARLADA FECİ ÖLÜM! DİŞLİ: YÜKSEK KATA TAVİZ YOK! POLİSİN CESEDİ BULUNDU! KURBANLIK ALIRKEN YARDIMCINIZ BİP TUGAYDA DEVİR-TESLİM 17 AĞUSTOS ANMA GECESİNE DAVET “DEPREME KARŞI TEDBİR ALIYORUZ”

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara