SAKARYA’YA YENİ BİR LİSE GELİYOR


2017-2018 eğitim öğretim yılı başında Sakarya’nın eğitimine ana sınıfı, ilkokul ve ortaokul kademeleriyle giriş yapan Bilnet Sakarya Okulları Kampüsünde Lise bölümü de açılıyor.

2018-2019'DA BAŞLAYACAK
Bilfen Şirketler Grubu desteği ve 30 yıllık Bilfen tecrübesinden destek alarak, 21. Yüzyılın değişen eğitim ihtiyaçlarına cevap verebilmek, rekabetçi dünyaya yeni nesilleri donanımlı olarak yetiştirebilmek amacıyla Bilnet Okulları Sakarya Kampüsünde 2018-2019 öğretim yılında başlayacak Lise eğitimi nedeniyle, eğitim camiası ve velilere yönelik Ramada Otel’de lansman toplantısı düzenlendi.

EĞİTİM KALİTESİ
Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, Sapanca Kaymakamı Ali Ada, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Yalçın, ilçe milli eğitim müdürleri, şube müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve çok sayıda velinin katıldığı tanıtım toplantısında bir sunum yapan Bilnet Okulları CEO’ su Faruk Tatar; “Dün anne baba olmak çok zordu, bugünün dünyasında ise daha da zor hale gelmiştir. Küreselleşme, teknoloji ve artan rekabet çocuklarımızı bekleyen belli başlı kavramların başında gelmektedir. Bu anlamda çocuklarımızı geleceğe hazırlamanın tek ve en iyi yolu, onların alacağı eğitimin kalitesini arttırmaktır. İşte bundan dolayı çocuklarımızı geleceğe hazırlamak, kurumsal kültür ve ciddiyete sahip bir eğitim kurumunun işi haline gelmiştir. Bu bağlamda; Sektörün en önde gelen ve sadece okul hizmetleri için kurulan Bilfen Şirketler Grubu bünyesindeki; Bilfen Yayıncılık, Netbil Yayıncılık, Bilnet Matbaa, kitap - kırtasiye, tekstilde Bilkid, okul beslenmesi ve catering hizmeti sunan Biltur, eğitim araç gereçlerinin sağlanmasında Eduyapı,  servis taşımacılığı ve güvenlikte Etur ve İnşaatta Bilyapı ortaklığımızla 30 yıllık özel okul tecrübemizle sizlere hizmet için karşınızdayız.” dedi.

Bilnet Sakarya Okulları Genel Müdürü Cemalettin Saydam’ın da bilgilendirme konuşması yaptığı lansman toplantısında, CEO Faruk Tatar, Bilnet Okulları Sakarya Kampüsünün Eğitim Anahtarını Kurucu Nihat Taş’a takdim etti.

12 KAMPÜS
Türkiye’deki eğitim serüvenine Ankara Çayyolu, Ankara Yenimahalle, Bodrum, İstanbul Bahçeköy, İstanbul Beylikdüzü, İstanbul Kartal, Samsun, Malatya, Diyarbakır, Sakarya, Hatay, Kocaeli olmak üzere toplam 12 Kampüs ile devam eden Bilnet Okulları, hem akademik hem de kültürel anlamda tam donanımlı bireyler yetiştirmeyi ilke ediniyor.

15 Mayıs 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
‘Deprem Gerçeği ve Sakarya’da Şehircilik’ konulu toplantıda konuşan Başkan Toçoğlu, “81 şehir arasında depreme en hazır şehir Sakarya’dır. Mevcut şehircilik anlayışımızdan asla taviz vermeyeceğiz. Deprem bizim gerçeğimiz.”
DEPREME EN HAZIR ŞEHİRLERDENİZ TARLADA FECİ ÖLÜM! DİŞLİ: YÜKSEK KATA TAVİZ YOK! POLİSİN CESEDİ BULUNDU! KURBANLIK ALIRKEN YARDIMCINIZ BİP TUGAYDA DEVİR-TESLİM 17 AĞUSTOS ANMA GECESİNE DAVET “DEPREME KARŞI TEDBİR ALIYORUZ”

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara