“DOĞANIN ENERJİSİ” FOTOĞRAF YARIŞMASI


Sepaş Enerji, düzenlediği “Doğanın Enerjisi” konulu fotoğraf yarışmasına katılmak için son tarihin 20 Mayıs olduğunu hatırlatıyor.

İnsan ile doğa arasındaki enerji alışverişine vurgu yapmayı hedefleyen Sepaş Enerji, Kocaeli, Sakarya, Düzce ve Bolu’dan 18 yaşından büyük herkesin çektiği fotoğrafları bekliyor.

Duayen fotoğrafçı Coşkun Aral’ın önderliğinde düzenlenen fotoğraf yarışmasında, doğanın insanlığa verdiği enerjiyi fotoğraf sanatıyla en iyi anlatan üç kişi özel ödüllerin sahibi olacak. Eylül ayında Kapadokya’ya giderek Coşkun Aral’dan fotoğraf sanatının inceliklerini öğrenme fırsatı yakalayacak ilk üç kişiye ayrıca Sepaş Enerji tarafından para ödülü de verilecek. Birinciye üç bin TL, ikinciye iki bin TL ve üçüncüye bin TL para ödülünün olduğu yarışmada, gönderilen fotoğraflar arasında seçilenler Kocaeli, Sakarya, Düzce ve Bolu’da sergilenecek.

Her katılımcının en fazla 4 fotoğrafla katılabileceği yarışmaya katılımcılar telefonla çekilen fotoğraflarıyla da yarışmaya başvurabiliyor. Fotoğraflar da aranan teknik kısıtlar ise sadece fotoğrafların jpg/jpeg formatında, 150-300 dpi ve 7-12 sıkıştırma kalitesinde, kısa kenar en az 1920 piksel olması ve boyutlarının 2 Mb ile 6 Mb arasında olması.

15 Mayıs 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara