“ARAMIZDAKİ ENGELLERİ KALDIRALIM”


Adapazarı Belediyesi ve Sakarya Engelliler Birlik Federasyonu tarafından düzenlenen “Aramızdan Engelleri Kaldırıyoruz” konulu piknik renkli görüntülere sahne oldu.

10-16 Mayıs Engelliler haftası nedeniyle Adapazarı Belediyesi ve Sakarya Engelliler Birlik Federasyonu tarafından Poyrazlar Gölü’nde düzenlenen piknik etkinliğe, Başbakanlık Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Önder Karan, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Kültür ve Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer, Sakarya Engelliler Birlik Federasyonu Başkanı Nadide Dülger, Genel Sekreter Kenan Çetinkaya, İş adamı Muzaffer Güneş, Adapazarı Belediyesi Meclis Üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.Organizasyonda konuşan Sakarya Engelliler Birlik Federasyonu Başkanı Nadide Dülger, desteklerinden dolayı Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’ye teşekkür etti.

OLUMLU DAVRANIŞLARIMIZI ARTTIRMALIYIZ
Masaları tek tek dolaşarak engelli vatandaşlarla özel ilgilenen Başkan Dişli, engelli vatandaşlar için olumlu tutum ve davranışların artması gerektiğine dikkat çekerek“Engelli kardeşlerimizle ilgili her konu, oldukça hassas ve insani sorumluluk gerektiren bir konudur. Onların toplumsal yaşama katılımlarını kolaylaştırmak, karşılaşabilecekleri tüm engelleri kaldırmak, kaliteli yaşam sürebilmelerini sağlamak, onlara hak ettikleri sevgi ve saygıyı göstermek hepimizin sosyal sorumluluğudur. Son yıllarda ülkemizde bu konuda ciddi atılımlar ve projeler hızla devam ediyor. Biz de Adapazarı Belediyesi olarak bu konuda elimizden gelen desteği şimdiye kadar olduğu bundan sonraki süreçte de göstermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Günün anısına özel anı defterine yazan Başkan Dişli, misafirlerle birlikte balon uçurdu. Program Adapazarı Belediyesi Mehter Takımı’nın gösterisi ve yemek ikramı ile devam etti.

15 Mayıs 2018 , Salı
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
‘Deprem Gerçeği ve Sakarya’da Şehircilik’ konulu toplantıda konuşan Başkan Toçoğlu, “81 şehir arasında depreme en hazır şehir Sakarya’dır. Mevcut şehircilik anlayışımızdan asla taviz vermeyeceğiz. Deprem bizim gerçeğimiz.”
DEPREME EN HAZIR ŞEHİRLERDENİZ TARLADA FECİ ÖLÜM! DİŞLİ: YÜKSEK KATA TAVİZ YOK! POLİSİN CESEDİ BULUNDU! KURBANLIK ALIRKEN YARDIMCINIZ BİP TUGAYDA DEVİR-TESLİM 17 AĞUSTOS ANMA GECESİNE DAVET “DEPREME KARŞI TEDBİR ALIYORUZ”

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara