AK ADAPAZARI GENÇLİĞİ BULUŞTU


AK Parti Adapazarı Gençlik Kolları tarafından düzenlenen ‘Adapazarı Gençlik Buluşması’ AKM’de yoğun katılım ve coşku ile gerçekleşti.

Programın açılış konuşmasını yapan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Harun Doğrusever, zamanın gençliğini beğenmeyenlerin olabileceğini ifade ederek, ‘Kendimizi geliştirmek için çok çalışıyoruz’ dedi. Doğrusever, “Her daim halkamızı hayırlı insanlar ile genişletmeye çalışıyoruz. Hiç bir zaman ümitsizliğe düşmüyoruz, yeise kapılmıyoruz. Her daim duamız var, bu duamızı bir duyan var. Kader her daim gayrete aşıktır, o yüzden muhakeme yeteneği olan, tefekkür edebilen gençler yetiştirmemiz lazım. İşte bu gençlik yetiştiği zaman milli şairimiz diyecektir ki ‘Asımın nesli diyordum ya nesilmiş gerçek. İşte çiğnetmedi namusunu çiğnetmeyecek.’” diye konuştu.

‘DURMADAN KOŞACAKSIN’
Doğrusever , “Bu çağ ilim çağı. Bu çağ öyle bir çağki kalem kılıçtan çok daha keskin. O yüzden bizde kalemlerimize, kitaplarımıza sarılacağız, çok okuyacağız, çok çalışacağız ve kalemlerimizi öyle bir sivrilteceğizki hem batının hem İsrail’in tam kalbine saplayacağız. Genç kardeşim yükün olacak taşacaksın, davan olacak koşacaksın ve hedefin olacak durmadan koşacaksın. Kızıl elmaya ulaşıp hedefleri sağlayabilmek için gereken dinamik, enerjik gençlik burada” ifadelerini kullandı.

GENÇLİĞİN ÖNÜNÜ AÇAN LİDER
Ardından program İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Ayyıldız’ın Necip Fazıl Kısakürek’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ithafen yazdığı ‘Ben yazdım  O da okudu’ şiirini okumasıyla devam etti. Devamında Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Anılmış ‘Gençliğin İdaelleri’ başlığı altında konumalarını gerçekleştirdi. Ardından konuşan Kurucu İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Yavuz ise, “Çalışmalarımıza devam etmemiz lazım, diğer siyasi partilerin gençlik kollarına baktığınız zaman mevcut bile değil. Ama bu partide baktığınız zaman gençlik kolları sadece bayrak asmıyor, sadece fizikli çalışmalarda değil karar vermede, Türkiye’nin kaderine yön verecek hususlarda fikir beyan etmeye muttadir bir gençliktir. Bunu siyasette gençliğe Recep Tayyip Erdoğan sağlamıştır ve bu gençliğin önünü açmak için uğraşmıştır” dedi.

YENİ TÜRKİYE
İlçe Başkanı Metin Kurtuluş ise, “2023 hedeflerine ulaşmak için önümüzdeki seçimler çok önemli, son virajımıza tam gayret ve azimle çalışacağız. Artık eski Türkiye geride kalacak, yep yeni bir Türkiye olacak” dedi. Sakaryanın en genç muhtarı Erdem Yılgın ise, “Hayellerinizi takip edin, vatana ve vatandaşa hizmet etmek her zaman bir onurdur. Genç yaşından dolayı benim için yapamaz diyenleri, tepki gösterenler oldu. Allah’ın izni ile elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” diye konuştu.

AFRİN
Son olarak Afrin bölgesindeki gelişmelere hakim olan ve izlenimlerini aktaran Adapazarı Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Muhammed Durmaz, “15 Temmuz darbe girişimi bu ülke ve bölge için bir kırılma noktasıdır. Biz Fırat Kalkanı harekatını o alçak girişimden bir ay sonra başlattık. Bütün dünya karşımızdaydı. Siz sahada olmazsanız masada olamazsanız. Diplomatik gücü konsolize etmenin tek şartı savaşmak ve galip gelmektir. Allah’a şükürler olsun ki bu bölgeyi temizledik. Temizlediğimiz bölgelerde binalara baktığımız zaman ne mermi izi var ne hasar. Afrindeki yıkım yüzde bir buçuk. Türkiye yerli ve milli imkanları ile çok başarılı bir operasyon yaptı” dedi

13 Mayıs 2018 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
‘Deprem Gerçeği ve Sakarya’da Şehircilik’ konulu toplantıda konuşan Başkan Toçoğlu, “81 şehir arasında depreme en hazır şehir Sakarya’dır. Mevcut şehircilik anlayışımızdan asla taviz vermeyeceğiz. Deprem bizim gerçeğimiz.”
DEPREME EN HAZIR ŞEHİRLERDENİZ TARLADA FECİ ÖLÜM! DİŞLİ: YÜKSEK KATA TAVİZ YOK! POLİSİN CESEDİ BULUNDU! KURBANLIK ALIRKEN YARDIMCINIZ BİP TUGAYDA DEVİR-TESLİM 17 AĞUSTOS ANMA GECESİNE DAVET “DEPREME KARŞI TEDBİR ALIYORUZ”

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara