İYİ PARTİ TARAKLI’LI ZİYARET ETTİ


İyi Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, il yönetim kurulu üyeleri, İYİ Parti Taraklı yönetim kurulu üyeleri, milletvekili aday adayı Asena Aslan Burak ve Mehmet Kır ile birlikte Taraklı esnafını ziyaret etti.

Esnafa ve vatandaşlara kendini tanıtan aday adayları, yapılacak seçimler için destek istedi. Ziyaretleri sırasında açıklamada bulunan İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, esnaf ziyaretinin aday adayları arasında birlik beraberlik ruhunu ortaya koyduğunu belirterek ''24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27inci Dönem milletvekilleri seçimleri arifesindeyiz. Seçimlere çok kısa bir süre kaldı. 23 aday adayımız var. Bizim teşkilatımızın nezdinde 1 inci ve 23üncüsü arasında hiçbir fark yok. Hepsi bizim kıymetli adaylarımızdır. Hepsi kendi içinde bir değerdir'' dedi. Vezirköprü esnafının büyük ilgisiyle karşılanan Başkan Ömer Süslü, esnafın sorunlarını dinledi. "İyilik hareketini belediyeyle taçlandıracağımıza inanıyorum" diyen Başkan Ömer Süslü, “Kurmuş olduğumuz tüm ilçe teşkilatlarımızda aynı heyecanı ve şevki görebiliyorum. Türk milletinin tek umudu İYİ Parti’dir. Bizlerde milletimizin umudunu gerçekleştirmek için koltuklarımızı değil ayakkabılarımızı eskiteceğiz” diye konuştu.

13 Mayıs 2018 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ABDURRAHİM KARAKOÇ’U GEL DE ANMA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara