“HER İNSAN ENGELLİ ADAYIDIR”


AK Parti Adapazarı İlçe Başkan vekili Metin Kurtuluş ‘10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası’ nedeni ile mesaj yayımladı.

Metin Kurtuluş, 10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası dolayısıyla yayımladığı mesajla Engelliler Haftasını kutlayarak, “Şimdi sağlıklı olan her insan engelli adayıdır. Hiç birimiz bir saniye sonrasında başımıza gelecek olayları bilemeyiz. Bunu bilerek yaşamalı ve çalışmalarımızı o yönde yapmalıyız. Sosyal ve fiziki anlamda engelli vatandaşlarımıza yönelik iyileştirmeler hükümetlerimiz zamanında gerçekleşti. Bu konuda yapılan çalışmaları hepimiz görüyoruz.”

MADDİ MANEVİ DESTEK
“Eskiden engelli çocuklarımız okula bile gidemezken şimdi hem ailelerine maddi manevi destek yapılıyor, hem de iş ve eğitim-öğretim hakkı en iyi şekilde engelli kardeşlerimize sağlanıyor. Engelli kardeşlerimizin hayatlarını bir parça olsun kolaylaştırmaya yönelik her adımı destekliyor ve takipçisi oluyoruz. Engelli vatandaşlarımızın sorunlarına dikkat çekmek için, farkındalık oluşturmak için tüm Dünya’da 10-16 Mayıs tarihleri “Dünya Engelliler Haftası” olarak kutlanıyor. Bu vesile ile tüm engelli kardeşlerimin, hemşerilerimin engelliler haftasını kutluyor, mutlu, huzurlu, güzel günler geçirmelerini temenni ediyorum” dedi.

12 Mayıs 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
‘Deprem Gerçeği ve Sakarya’da Şehircilik’ konulu toplantıda konuşan Başkan Toçoğlu, “81 şehir arasında depreme en hazır şehir Sakarya’dır. Mevcut şehircilik anlayışımızdan asla taviz vermeyeceğiz. Deprem bizim gerçeğimiz.”
DEPREME EN HAZIR ŞEHİRLERDENİZ TARLADA FECİ ÖLÜM! DİŞLİ: YÜKSEK KATA TAVİZ YOK! POLİSİN CESEDİ BULUNDU! KURBANLIK ALIRKEN YARDIMCINIZ BİP TUGAYDA DEVİR-TESLİM 17 AĞUSTOS ANMA GECESİNE DAVET “DEPREME KARŞI TEDBİR ALIYORUZ”

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara