ÇELİK’TEN EĞİTİM-BİR-SEN’E ZİYARET


24 Haziran seçimleri için Ak Partiden aday adayı olan Osman Çelik Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesine nezaket ziyaretinde bulundu.

“BAŞARILAR DİLERİM”
Ziyarette ev sahibi olarak konuşan Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen; “Teşkilatçılığı, mütevazı kişiliği ve çalışkanlığı ile kendisini AK Parti Serdivan İlçe Başkanlığı döneminde tanıma fırsatı bulduğum Milletvekili Aday Adayımız Sn. Osman Çelik’e en kalbi duygularımızla başarılar dilerim. Rabbim çıktığı bu yolda yar ve yardımcısı olsun.” dedi.

TEŞEKKÜR
Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Osman Çelik, ziyaretin çok sıcak ve samimi bir ortamda geçmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Çelik, “Ülkemiz için vatanımız için tüm İslam alemi için çalışmaya devam edeceğiz. Partimiz teşkilatımız genel başkanımız takdir buyururlarsa bu görevi layıkıyla yerine getirmek için elimizden geleni yapacağız. Aksi bir durumda ise davaya küsmeden yorulmadan partimizin ilkeleri doğrultusunda reisimizin izinde çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Ziyaret sonunda Murat Mengen, Osman Çelik’e Bilge Sendikacı Mehmet Akif İnan kitabı takdim etti.

12 Mayıs 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
‘Deprem Gerçeği ve Sakarya’da Şehircilik’ konulu toplantıda konuşan Başkan Toçoğlu, “81 şehir arasında depreme en hazır şehir Sakarya’dır. Mevcut şehircilik anlayışımızdan asla taviz vermeyeceğiz. Deprem bizim gerçeğimiz.”
DEPREME EN HAZIR ŞEHİRLERDENİZ TARLADA FECİ ÖLÜM! DİŞLİ: YÜKSEK KATA TAVİZ YOK! POLİSİN CESEDİ BULUNDU! KURBANLIK ALIRKEN YARDIMCINIZ BİP TUGAYDA DEVİR-TESLİM 17 AĞUSTOS ANMA GECESİNE DAVET “DEPREME KARŞI TEDBİR ALIYORUZ”

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara