DURSUN, YAMAN’I ZİYARET ETTİ


AK Parti milletvekili aday adayı Av. Erhan Dursun, Türk-İş İl Temsilcisi ve Demiryol-İş Sendikası Şube Başkanı Cemal Yaman’ı ziyaret etti.

DESTEK İSTEDİ
Milletvekili aday adayı Dursun,  Demiryol-İş Sendikası ziyaretinde aynı zamanda Türk-İş’in İl Temsilcisi olan Cemal Yaman’dan destek istedi. Ziyarette Şeker-İş Sendikası Başkanı Oğuz Kalay’da hazır bulunurken, Dursun milletvekili aday adaylığında yola çıkış amacını anlattı. Dursun, sendikaların çalışanın emeğinin karşılığını en iyi şekilde almasını, onların hak ve menfaatlerinin korunmasında büyük rol oynadığını söyledi.

DÜNYA LİDERİ
Cumhurbaşkanlığı sisteminin hayata geçmesiyle  Yeni Türkiye’nin de temellerinin atılacağını kaydeden Dursun; “Dünya Lideri bir Cumhurbaşkanımız var. Bugün onun yanında, bu büyük davada, onunla yol arkadaşlığı yapmayı Allah nasip ederse, Sakarya’mız ve ülkemize hizmet noktasında canla başla çalışacağımdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Türk-İş İl Temsilcisi Cemal Yaman, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Allah yolunuzu açık etsin” dedi.

12 Mayıs 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
‘Deprem Gerçeği ve Sakarya’da Şehircilik’ konulu toplantıda konuşan Başkan Toçoğlu, “81 şehir arasında depreme en hazır şehir Sakarya’dır. Mevcut şehircilik anlayışımızdan asla taviz vermeyeceğiz. Deprem bizim gerçeğimiz.”
DEPREME EN HAZIR ŞEHİRLERDENİZ TARLADA FECİ ÖLÜM! DİŞLİ: YÜKSEK KATA TAVİZ YOK! POLİSİN CESEDİ BULUNDU! KURBANLIK ALIRKEN YARDIMCINIZ BİP TUGAYDA DEVİR-TESLİM 17 AĞUSTOS ANMA GECESİNE DAVET “DEPREME KARŞI TEDBİR ALIYORUZ”

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara