ÖZTÜRK’E KOMŞU İLDEN ZİYARET


AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Sami Çakır ve Cemil Yaman, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’e nezaket ziyaretinde bulundu.

AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Sami Çakır ve Cemil Yaman’ı makamında ağırlayan Başkan Öztürk, Erenler Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve devam eden projeleri ile ilgili bilgi vererek, gündemde yer alan seçim çalışmaları hakkında Yaman ve Çakır ile hasbihalde bulundu.
Ziyarette Başkan Öztürk’e seçim gündemi ve meclis çalışmaları hakkında bilgiler veren Milletvekili Çakır ve Yaman misafirperverliğinden dolayı Başkan Öztürk’e teşekkür ettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Öztürk ise Milletvekili Çakır ve Yaman’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek meclis çalışmalarında başarılar diledi.

11 Mayıs 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
‘Deprem Gerçeği ve Sakarya’da Şehircilik’ konulu toplantıda konuşan Başkan Toçoğlu, “81 şehir arasında depreme en hazır şehir Sakarya’dır. Mevcut şehircilik anlayışımızdan asla taviz vermeyeceğiz. Deprem bizim gerçeğimiz.”
DEPREME EN HAZIR ŞEHİRLERDENİZ TARLADA FECİ ÖLÜM! DİŞLİ: YÜKSEK KATA TAVİZ YOK! POLİSİN CESEDİ BULUNDU! KURBANLIK ALIRKEN YARDIMCINIZ BİP TUGAYDA DEVİR-TESLİM 17 AĞUSTOS ANMA GECESİNE DAVET “DEPREME KARŞI TEDBİR ALIYORUZ”

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara