SERDİVAN İHO’DA BİLİM FUARI


Serdivan İmam Hatip Ortaokulu TÜBİTAK Bilim Fuarı ile Görsel Sanatlar ve Teknoloji Tasarım yılsonu sergileri düzenlenen programla açıldı.

Bilim Fuarı ve sergiler katılımcıların büyük beğenisini kazandı. Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım açılış konuşmasında proje çalışmalarının ve sergilerin öğrencilerin ufkunu açması bakımından önemli olduğunu, özgüvenlerini geliştirdiğini, geleceğin bilim insanlarının yetişmesine katkı sağladığını belirtti.
İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş da İmam Hatip öğrencilerinin bilimsel çalışmalara olan ilgisinin ülkemizin geleceği açısından ümit ve heyecan verici olduğunu söyleyerek görev alan öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.
Serdivan İHO Müdürü İlhami Babamgül, Müdür Yardımcıları Muzaffer Çobanoğlu, Bilal Şen, Canan Turan ile okul öğretmenlerinin evsahipliğinde gerçekleştirilen TÜBİTAK Bilim Fuarı ve etkinlik sergileri, okul velileri tarafından da yoğun ilgi gördü.
Okul etkinlik salonunda düzenlenen fuar etkinliğine Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Alaettin Dişli, Hüseyin Yalçın, Engin Kahraman, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Alican Akdoğan, Atilla Görgün, Osman Terzi, Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Nihal Erat, Hasan Çelik, Eğitim Bir-Sen Sakarya Şubesi Başkanı Murat Mengen, Başkan Yardımcısı Türker Erol Özen, Serdivan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Cengiz Kıyak, Sakarya Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Mustafa Akcan, okul müdürleri ve TÜBİTAK İl Temsilcisi Prof. Dr. Yusuf Atalay katıldı.

10 Mayıs 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
‘Deprem Gerçeği ve Sakarya’da Şehircilik’ konulu toplantıda konuşan Başkan Toçoğlu, “81 şehir arasında depreme en hazır şehir Sakarya’dır. Mevcut şehircilik anlayışımızdan asla taviz vermeyeceğiz. Deprem bizim gerçeğimiz.”
DEPREME EN HAZIR ŞEHİRLERDENİZ TARLADA FECİ ÖLÜM! DİŞLİ: YÜKSEK KATA TAVİZ YOK! POLİSİN CESEDİ BULUNDU! KURBANLIK ALIRKEN YARDIMCINIZ BİP TUGAYDA DEVİR-TESLİM 17 AĞUSTOS ANMA GECESİNE DAVET “DEPREME KARŞI TEDBİR ALIYORUZ”

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara