ÇEVRE DOSTU 21 HAZİRAN


21 Haziran İlkokulu sınıf öğretmenleri Şule Süke ile Zühtü Efe önderliğinde 2017 yılı Ekim ayından itibaren 8 Mayıs 2018 tarihine kadar, atık pil toplama projesi başarılı bir şekilde sonuçlandırıldı.

Okulda 1. ve 2. dönemde ayrı ayrı atık pil toplama yarışmaları yapıldı, öğrenci, öğretmen ve velilerin destek ve katılımlarıyla proje başarılı bir şekilde sonuçlandırıldı. İkinci dönemde 1. sınıflardan Mustafa Ayan (1-B), Nihat Başalp (2-E), 3. Sınıflardan Köksal Gezmiş (3-E), 4. Sınıflardan Leyla Sayar (4-C) en çok pil toplayan sınıflar oldu. 2017 Ekim ayı ile 8 Mayıs 2018 tarihleri arasında 21 Haziran İlkokulu’nda yaklaşık 350 kg atık pil toplandı, atık piller Sakarya Büyükşehir Belediyesi Atık Yönetimi’ne teslim edildi.

10 Mayıs 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
‘Deprem Gerçeği ve Sakarya’da Şehircilik’ konulu toplantıda konuşan Başkan Toçoğlu, “81 şehir arasında depreme en hazır şehir Sakarya’dır. Mevcut şehircilik anlayışımızdan asla taviz vermeyeceğiz. Deprem bizim gerçeğimiz.”
DEPREME EN HAZIR ŞEHİRLERDENİZ TARLADA FECİ ÖLÜM! DİŞLİ: YÜKSEK KATA TAVİZ YOK! POLİSİN CESEDİ BULUNDU! KURBANLIK ALIRKEN YARDIMCINIZ BİP TUGAYDA DEVİR-TESLİM 17 AĞUSTOS ANMA GECESİNE DAVET “DEPREME KARŞI TEDBİR ALIYORUZ”

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara