GİZEMFRİT YYS ALMAYA HAK KAZANDI


Dünyanın ikinci büyük emaye kaplama üreticisi Gizemfrit, ticareti hızlandırmak amacıyla 2014’te yürürlüğe giren, ithalatçı ve ihracatçıya yerinde gümrükleme imkânı sunan “Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası”nı (YYS) almaya hak kazandı.

İhracat taşımalarında gümrüklerde bekleme süresini kısaltıp, gümrükleme maliyetini önemli ölçüde düşürerek ihracatçıya ve ithalatçıya rekabet gücü kazandıracak YYS ile Gizemfrit, ticaret hacmini arttırmayı hedefliyor. Halihazırda 6 kıtada 60’ı aşkın ülkeye ihracat gerçekleştirdiklerini belirten Gizemfrit Tedarik Zinciri Müdürü Saygın Bayramoğlu, konuyla ilgili şunları söyledi: “Gizemfrit olarak ihracat önceliğimiz. Hedefimiz ise tüm dünyaya ihracat gerçekleştiren global bir şirket olmak. Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası bu yolda bizi bir adım ileriye taşıyacak. YYS’nin bize sağladığı kolaylıklardan faydalanarak ihracat hacmimizi daha da büyüteceğiz. Sektörümüzde bu sertifikayı alan ilk şirket olmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

10 Mayıs 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara