AYDINTEPE'DEN İŞKUR'A ZİYARET


Gazetemiz Yeni Sakarya Sorumlu Müdürü Arda Aydıntepe, Çalışma ve İş Kurumu Şube Müdürü Necmettin Yıldız’ı, hizmete giren yeni hizmet binasında ziyaret etti.

Yeni Sakarya Gazetesi Sorumlu Müdürü Arda Aydıntepe, İŞKUR Şube Müdürü Necmettin Yıldız ile görüştü. Ziyarette istihdamın artırılmasına ilişkin İŞKUR tarafından işverene sağlanan imkanların detayları hakkında bilgi ve görüş alışverişinde bulunuldu. Şube Müdürü Necmettin Yıldız, tüm işletme sahiplerini, kurumun imkan ve kolaylıklarından yararlanmak üzere İŞKUR'a davet ederken, mevcut imkanların kullanılmasının istihdamın artırılmasına, dolayısıyla ilin ve ülkenin ekonomisine katkı sağlayacağını belirtti. Şube Müdürü Yıldız, Sorumlu Müdür Arda Aydıntepe’ye ziyareti dolayısıyla teşekkür etti. Ziyarette memur Gülşah Dalkılıç da hazır bulundu.

7 Mayıs 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
‘Deprem Gerçeği ve Sakarya’da Şehircilik’ konulu toplantıda konuşan Başkan Toçoğlu, “81 şehir arasında depreme en hazır şehir Sakarya’dır. Mevcut şehircilik anlayışımızdan asla taviz vermeyeceğiz. Deprem bizim gerçeğimiz.”
DEPREME EN HAZIR ŞEHİRLERDENİZ TARLADA FECİ ÖLÜM! DİŞLİ: YÜKSEK KATA TAVİZ YOK! POLİSİN CESEDİ BULUNDU! KURBANLIK ALIRKEN YARDIMCINIZ BİP TUGAYDA DEVİR-TESLİM 17 AĞUSTOS ANMA GECESİNE DAVET “DEPREME KARŞI TEDBİR ALIYORUZ”

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara