AÇIK ALANDA DUMANSIZ HAVA SAHASI


Adapazarı Camili Mahallesi’nde bulunan Valilik Kampüsünde hizmet veren kamu binalarının çevresinde sarı çizgilerle dumansız hava sahası oluşturuldu.

İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı Tütün ve Bağımlılık Yapıcı Maddelerle Mücadele Birimi ile Sakarya Üniversitesi Genç Yeşilay ekibi tarafından Valilik Kampüsünde dumansız hava sahası oluşturuldu. Kampüste Valilik B kapısı girişinden başlayarak İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü binaları çevresinde sarı çizgilerle oluşturulan alanlarda sigara içilmez yazıları ve işaretleri çizilerek bu alanlarda sigara içilmesi yasaklandı. Açık alanlarda kamu binaları çevresinde oluşturulan sarı çizgili dumansız hava alanı çalışması tiryakileri üzerken, sigara içmeyen vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.

7 Mayıs 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ABDURRAHİM KARAKOÇ’U GEL DE ANMA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara