HENDEK’E YEDİ UZMAN HEKİM ATANDI


Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan son hekim atamalarında Hendek Devlet Hastanesi’ne altı dalda yedi doktor atandı.

Hendek Devlet Hastanesi dahiliye, kardiyoloji, ortopedi, genel cerrahi, radyoloji, çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı doktorların katılımıyla hekim kadrosunu güçlendirdi. Sağlık Bakanlığı’nın son atamalarıyla birlikte hastanenin çeşitli dallarda hekim ihtiyacının büyük ölçüde giderildiğini dile getiren Başhekim Uzm. Dr. Sedat Aydın, ilçe ve bölge halkına en iyi sağlık hizmetini sunmak için çalıştıklarını ifade eti. Atanan doktorlarla ilgili bilgi veren Başhekim Aydın “Dahiliye Uzmanı Uzm. Dr. Sümeyye Çekiç ve Uzm. Dr. Berkay Demiriş, Kardiyoloji Uzmanı Uzm. Dr. Oben Arı, Ortopedi ve Travmatoloji Doktoru Op. Dr. Davut Aydın, Genel Cerrahi Doktoru Op. Dr. Ahmet Karakaya, Radyoloji Uzmanı Uzm. Dr. Salim Aksoy, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Firdevs Aydın hastanemizde göreve başladı. Aramıza yeni katılan doktorlarımıza ‘Hoş geldin’ dileklerimizi iletirken, görevlerinde başarılar diliyoruz. Her geçen gün gelişen ve güçlenen hastanemizde bölge halkına en iyi şekilde sağlık hizmeti sunmak için canla başla çalışıyoruz. İl Sağlık Müdürümüz Sayın Doç. Dr. Aziz Öğütlü başta olmak üzere her zaman yanımızda olan ve desteklerini esirgemeyen yöneticilerimize teşekkür ediyoruz.” dedi.

6 Mayıs 2018 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
‘Deprem Gerçeği ve Sakarya’da Şehircilik’ konulu toplantıda konuşan Başkan Toçoğlu, “81 şehir arasında depreme en hazır şehir Sakarya’dır. Mevcut şehircilik anlayışımızdan asla taviz vermeyeceğiz. Deprem bizim gerçeğimiz.”
DEPREME EN HAZIR ŞEHİRLERDENİZ TARLADA FECİ ÖLÜM! DİŞLİ: YÜKSEK KATA TAVİZ YOK! POLİSİN CESEDİ BULUNDU! KURBANLIK ALIRKEN YARDIMCINIZ BİP TUGAYDA DEVİR-TESLİM 17 AĞUSTOS ANMA GECESİNE DAVET “DEPREME KARŞI TEDBİR ALIYORUZ”

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara