FARUK ÖZLÜ SAKARYA’DA


Adapazarı Belediyesi’nin 150. Kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde düzenlediği "Ekonominin Gelecek Yüzyılı” konulu sempozyum 5 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşecek. Sempozyuma Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü katılacak.

Adapazarı Ekonomi Sempozyumu, “Ekonominin gelecek yüzyılı” konusuyla, 5 Mayıs Cumartesi günü Ramada Otel’de yapılacak. "Ekonominin Gelecek Yüzyılı" konulu panel yarın 14.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Ekonomi yazarı Meliha Okur moderatörlüğünde açılış konuşmasını Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün yapacağı organizasyonda, alanında uzman pek çok önemli ekonomist dinleyenlerin karşısında olacak. Sempozyuma Medipol Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr.Kerem Alkin, ekonomi gazeteciliğinin duayen isimlerinden Meliha Okur, Mustafa Aşkın, Kaan Sarıaydın ve Erkin Şahinöz konuşmacı olarak katılacak.

4 Mayıs 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU MAYA TUTACAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara