ERENLER'DE YENİ BİNA SEVİNCİ


Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve İlçe Kaymakamı Salih Karabulut, yeni yapılan binasına taşınan İlçe Sağlık Müdürlüğünehayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

YENİ VE MODERN BİR BİNA
Erenler Caddesi üzerinde bulunan eski İlçe Sağlık Müdürlüğü binası yıkılıp yerine yeni ve modern bir bina inşa edildi. İlçe halkı ve personel için daha verimli ferah bir ortama kavuşturulan yeni sağlık hizmet binasınıziyaret eden Başkan Öztürk ve İlçe Kaymakamı Karabulut, bina da hizmet veren sağlık müdürlüğü, aile sağlığı hizmetleri birimi ve 112 acil servis hizmet birimlerini gezerek İlçe Sağlık Müdür Vekili Uzm. Dr. Sevda Gürsel’den yeni bina ve hizmetler hakkında bilgi aldılar.

DAHA FERAH BİR ORTAMDA SAĞLIK HİZMETİ
Yeni binada daha verimli ve kaliteli hizmet vermeye başladıklarını dile getiren Uzm. Dr. Sevda Gürsel “ Yeni İlçe Sağlık Müdürlüğü binasındadaha ferah bir ortamda sağlık hizmeti vermeye başladık. Binamızda sağlık müdürlüğümüz ile birlikte aile sağlığı merkezi ve 112 acil servis hizmet birimi bulunmakla birlikte 5 aile hekimimiz ve toplam 23 personelimiz ile halkamıza hizmet vermeye başladık” dedi.

“HALKIMIZA VE PERSONELE HAYIRLI OLSUN”
Üç kattan oluşan yeni binada İlçe Sağlık Müdürlüğü, Aile Sağlığı Hizmetleri ve 112 Acil Servis Hizmet birimlerini gezerek incelemelerde bulunan Başkan Öztürk, Sağlık personeller ilehasbihalde bulunarak “ Yeni hizmete giren İlçe sağlık birimleri binamız halkımıza hayırlı olsun. Yeniden inşa edilen İlçe sağlık müdürlüğümüz Aile sağlığı merkezimiz ve 112 acil servis hizmetleri ile halkımız yeni bina da daha kaliteli bir hizmet alacak” diyerek yeni İlçe Sağlık Müdürlüğünün ilçe halkına ve personele hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

4 Mayıs 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara