SELÇUKLU’DAN OSMANLI’YA HER ŞEY BU SERGİDE


Serdivan Belediyesi’nin İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile birlikte gerçekleştireceği, yılsonu sergisinde bir yılın emeği ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Bu yıl farklı bir konseptle gerçekleştirilecek sergide; Selçuklu ve Osmanlı dönemlerinde kullanılan ve dönemin ruhunu yansıtacak şekilde tekrar hayat verilen ürünler yer alacak. Selçuklu’dan Osmanlı’ya konseptiyle dönemin tüm ihtişamını ve sosyal hayatını yansıtan el emeği ürünlerin yer alacağı sergi, çeşitli etkinliklere de ev sahipliği yapacak.

GÖSTERİLER VE SATIŞLAR DA OLACAK
Cuma günü saat 14.30 ‘da Serdivan Kapalı Spor Salonu yanındaki Helikopter Pisti’nde açılışı gerçekleştirilecek yılsonu sergisine tüm vatandaşların davetli olduğunu ifade eden Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “526 kurs merkezimizde 130 branşta 8552 kursiyerin emekleriyle 12. ve 13. yüzyıl motiflerinin işlenerek ortaya çıkartılan ürünlerin yer alacağı ve üç gün boyunca halkımızın beğenisine sunulacak sergimizin açılışına tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz” dedi.

4 Mayıs 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
‘Deprem Gerçeği ve Sakarya’da Şehircilik’ konulu toplantıda konuşan Başkan Toçoğlu, “81 şehir arasında depreme en hazır şehir Sakarya’dır. Mevcut şehircilik anlayışımızdan asla taviz vermeyeceğiz. Deprem bizim gerçeğimiz.”
DEPREME EN HAZIR ŞEHİRLERDENİZ TARLADA FECİ ÖLÜM! DİŞLİ: YÜKSEK KATA TAVİZ YOK! POLİSİN CESEDİ BULUNDU! KURBANLIK ALIRKEN YARDIMCINIZ BİP TUGAYDA DEVİR-TESLİM 17 AĞUSTOS ANMA GECESİNE DAVET “DEPREME KARŞI TEDBİR ALIYORUZ”

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara