HENDEKLİLERE UNUTULMAZ AKŞAM


Hendek Kaymakamlığı Halk Eğitim Merkezi müdürlüğünün düzenlediği Türk Sanat Müziği korosu yine unutulmaz akşamlardan birini daha yaşattı.

BÜYÜK İLGİ
Konsere ilgi büyüktü salonu tamamen dolduran müziksever Hendekliler Zaman, Zaman tempo tutarak coşku dolu anlar yaşadılar. Final şarkısı Hayat Bayram olsa da tempo tutan müzikseverlerin göstermiş olduğu coşku görülmeye değer anlara sahne oldu.

Program sonunda Koroyu Yöneten Ayşen Cengiz Hanımefendiye Hendek Kaymakamı Orhan Burhan Çiçek takdim etti. Özverili çalışmalarla ortaya konan konser için Türk sanat Müziği korosuna da teşekkür etti.

KATILANLAR
Hendek Ticaret merkezinde gerçekleşen konsere Hendek Kaymakamı Orhan Burhan, Sakarya Büyükşehir Belediyesi başkan vekili Şenay Sakal, CHP İlçe Başkanı Reyhan Azak ve MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu aynı zamanda Solist olarak katıldı.

4 Mayıs 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ABDURRAHİM KARAKOÇ’U GEL DE ANMA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara