VELİLERE OBEZİTE EĞİTİMİ


Özel Konak Hastanesi Sakarya Diyetisyeni, Dyt. Bensu Şahin, Mehmet Zorlu İlkokulunda öğrenci velilerine obezite hakkında eğitim verdi.

MEHMET ZORLU İLKOKULU
Milli Eğitim Bakanlığı’nın “Beslenme Dostu Okul" projesi kapsamında Özel Konak Hastanesi Sakarya diyetisyeni Dyt. Bensu Şahin, Mehmet Zorlu İlkokulunda öğrenci velilerine obezite eğitimi verdi. Mehmet Zorlu İlkokulunda düzenlenen eğitimde Dyt. Şahin, Sağlık Bakanlığı tarafından obez olarak belirlenmiş çocuklar hakkında da ailelere yol haritası çizdi. Etkinlikle ilgili okuldan yapılan bilgilendirmede, “Yapılan faydalı çalışma öğrencilerimizin sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmesini amaçlamakta ve toplumsal beslenme hatalarımıza bir ışık yakmaktadır. Bu amaç için çıkılan yolda Konak Hastanesi'nin yöneticilerinin de desteğiyle hem obez hem de obez adayı olabilecek tüm öğrenci ve velilerimize bilinçlendirme toplantıları devam edecektir” denildi.

1 Mayıs 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ABDURRAHİM KARAKOÇ’U GEL DE ANMA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara