KANSERDE ERKEN TEŞHİS KONUŞULDU


İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Sen Sakarya Kadın Komisyonu ve Ak Parti Adapazarı İlçe Kadın Kolları, “Kanserde erken teşhis ve beslenme” konulu eğitim programı düzenledi.

Sağlık Sen Sakarya Şube Başkanı Abdullah Sönmez, “Kanserde erken teşhis ve beslenme konusunda farkındalık yaratmak için Sakarya Sağlık-Sen Kadın Komisyonumuz, KETEM ve AK Parti Adapazarı Kadın Kolları ile ortak program organize edildi” dedi. Şube Başkanı Abdullah Sönmez, AK Parti Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol ve İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Başkanı Dr. Ali Güvey birer konuşma yaparak düzenleme komitesi ve katılımcılara teşekkür etti.
Programa Sağlık Sen Şube Başkanı Abdullah Sönmez ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Milletvekili aday adayı Bilgehan Doğru, Nuray Sağıroğlu, Mustafa Ak, Sakarya Memur-Sen Kadın Komisyonu Başkanı Zeliha Akçe, Büro Memur-Sen Kadın Komisyonu Başkanı Berrin Kemiksizoğlu, KANSERDER Başkanı Nihal Akar katıldı.
Eğitim programı sonunda eğitimcilere plaketlerini Uzman Sibel Gedikoğlu ve kadın kolları başkanları takdim etti.

29 Nisan 2018 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ABDURRAHİM KARAKOÇ’U GEL DE ANMA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara