KESER: SANDIKLARI PATLATACAĞIZ


Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, Cihadiye Mahallesi'nde tamamlanan köy konağı ve cami çevre düzenlemesi dolayısıyla düzenlenen programda kurdeleyi kesip seçim startını verirken, “Sandıkları patlatacağız” dedi.

Pamukova Belediyesi’nce geçtiğimiz günlerde Cihadiye Mahallesi’nde tamamlanan Cihadiye Köy Konağı, cami çevre düzenlemesi dolaysıyla mahalle sakinleri Belediye Başkanı Cevat Keser’e teşekkür  programı düzenleyerek Cuma namazı sonrası hizmetlerin yapıldığı cami ve köy konağı avlusunda açılış kurdelesi kesip hayır pilavı düzenledi.

BÜYÜK ÇALIŞMALAR
Başkan Cevat Keser, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimlerinin startını da verirken, “Elhamdülillah ilçe merkezinde olduğu gibi sorumluluk alanımıza dahil olan tüm mahallelerimizde (köylerimizde) büyük bir çalışma yürütüyoruz. Mahallelerimizin dokusunu bozmadan modern ve çağdaş hayatının gerekliliklerini yerine getirmeye gayret ediyoruz. Taş parke döşeme çalışmalarından tutun da yol açma, sıcak asfalt çalışmaları, cami ve köy konağı yapım ve tadilatı, çocuk oyun parkları, okul çevre düzenlemeleri, cenaze ve hasta hizmetlerine varana kadar bir çok konuda ve bir çok alanda ihtiyaç duyulan hizmetleri vatandaşımızla buluşturuyoruz. Mahallemizin bundan sonra da tüm ihtiyaçlarını imkanlarımız ölçüsünde yapmaya çalışacağız. Hükümetimiz, büyükşehir Belediyemizle ile uyum içerisinde hareket ederek mahallemizi inşallah hak ettiği daha büyük hizmetlerle buluşturacağız” dedi.

GENEL SEÇİM
Belediye Başkanı Cevat Keser, Türkiye’nin 24 Haziran 2018 Pazar günü sandığa gidileceğini hatırlatarak, “Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri için irademizi ortaya koyacağız. İnanıyor ve ümit ediyorum ki tıpkı 16 Nisan referandumunda olduğu gibi sandıkları patlatacak ve cumhur ittifakına yüzde 70 oranında destek vereceğiz. Bu kutlu yürüyüşte Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduğumuzu bir kez daha gösterecek, durmak yok hizmete devam diyeceğiz. Ülkemiz üzerinde hesap yapanlara, pkk, ypg, pyd, fetö gibi terörist gruplara, millet iradesi üzerinde kalem oynatmaya çalışan jöleli monşerlere meydan vermeyecek; Milletin Adamı Recep Tayyip Erdoğan’ı başkan yapacağız. Gayret bizden, destek sizden, Takdir Yüce Allah’tandır” dedi.
Başkan Keser konuşmasından ardından, tamamlanan ve modern görünüme kavuşan köy konağı ile cami avlusunun açılış kurdelesini İlçe Müftüsü Celil Şimşek ve Mahalle Muhtarı Hüseyin Kaynar ile birlikte kesti. Mahalle muhtarı ve mahalle sakinleriyle birlikte hayır pilavını birlikte yiyen Keser, bir süre vatandaşlarla sohbet ederek mahallede yürütülecek çalışmalarla alakalı bilgi alışverişinde bulundu.

21 Nisan 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara