SAADET PARTİSİ OLAĞANÜSTÜ TOPLANDI


Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığı erken seçim kararı alınmasının ardından İl Binasında İlçe Başkanları ile olağanüstü “Seçime 65 gün kaldı” gündemiyle toplandı.

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığı seçim startını verdi. İlk olarak ilçe başkanlarını il seçim karargahında İl Başkanı Eyüp Yıldırım önderliğinde toplanan Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığı seçim gündemiyle toplandı.
Toplantı sonrası açıklamalarda bulunan İl Başkanı Eyüp Yıldırım partisinin seçim karargah düzenine geçildiğini belirterek, “Olağanüstü seçim gündemiyle toplantımızı ilçe başkanlarımız ile icra ettik. İlçe başkanlarımız ve ilçe yönetim kurullarımızdan istediklerimizi, hedeflerimizi, ve yol haritamızı belirledik. İl ve ilçe başkanlıklarımız seçim karargahı düzenine geçmiş bulunmaktadır. Artık seçim çalışmalarımızı günden güne artırarak çalmadık kapı, sıkılmadık el, dokunulmadık gönül bırakmayacağız. Tüm ilçe başkanlarımıza yönetimlerine Allah’tan kolaylıklar diliyorum. Gayret bizden Tevfik Allah’tan” dedi.

20 Nisan 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara