SAADET’TEN BAŞKAN KAZAN’A ZİYARET


Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Eyüp Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri Baro Başkanı Av. Zafer Kazan’ı makamında ziyaret etti.

Erken seçimin görüşmelerinin yapıldığı ve aynı saatlerde mecliste OHAL sürecinin uzatılmasına dair görüşmeler devam ederken gerçekleşen ziyarette ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulunuldu.

“DEVLET VATANDAŞINA TUZAK KURMAZ”
“Yıllardır aynı şeyleri söylüyoruz. Biz vatandaşına tuzak kurmayan devlet anlayışı ve yönetimi istiyoruz.  Trafikte vatandaşına ceza kesmek için yol kenarlarına saklanan trafik uygulamasından başlamak üzere tüm hukuksuzluklara son verecek bir yönetim anlayışına ihtiyacımız var” şeklinde konuşan Baro Başkanı Av. Zafer Kazan her defasında olduğu gibi yine hukuka vurgu yaptı.
OHAL’in artık olağan bir hal aldığı konusunda eleştirilerde de bulunan Başkan Kazan: “Aldanmayan ve aldatmayan bir devlet yönetimine ihtiyacımız var. Kaldı ki devleti yönetenlerin aldatıldım deme gibi bir lüksü olamaz. Böyle bir anlayış böyle bir hukuk yok. Bugün ülkeye demokrasi getireceğim vaadi ile iktidara gelen,  OHAL’i kaldırmakla övünen irade, şimdi OHAL artık kaldırılsın dediğimiz zaman, bu durumu eleştirdiğimiz zaman tepki gösteriyorlar, OHAL’i kanıksamamızı istiyorlar. Bir hukukçu olarak her zaman demokrasiyi, hukuku ve ifade özgürlüğünü savundum ve savunmaya devam edeceğim” dedi.
Konuşmasının sonunda yine birlik beraberlik çağrısı yapan Başkan Kazan, hukuka ve farklı fikirlere saygı duymanın önemine de vurgu yaptı.

“BAŞARILAR DİLİYORUM”
“Birlikte yaşama kültürüne ihtiyacımız var. Farklı düşüncelerin birbirine saygı içinde, kavga etmeden ve ortak değerler üzerinde buluşabilmeyi öğrenmeliyiz. İşte bu birlik beraberliği ancak hukuk ile sağlayabiliriz. Bu sıkıntılı süreçte kutuplaşmanın önüne geçebilmek adına aldığınız sorumluluk çok önemli. Başarılar diliyorum.” şeklinde konuşan Başkan Kazan Saadet Partisi İl Başkanı Eyüp Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyelerine nazik ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti.

20 Nisan 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara