AK PARTİ’DEN SAADET’E İADE-İ ZİYARET


Ak Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Saadet Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Abidin Birinci’ye iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

Saadet Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Abidin Birinci, Ak Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak’ı makamında ağırladı. İade-i ziyaret olarak gerçekleşen görüşme yaklaşık yarım saat sürdü.
Görüşmede Başkan Birinci "Ülkemizin ihtiyacı olan birlik ve beraberliği, kamplaşma değil kucaklaşmayı hep beraber yapmamız gerektiğini, 24 Hazirandaki seçimlerin vatanımız için hayırlar getirmesini temenni ederek başarılar diledi ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim" dedi.
Ak Parti Adapazarı İlçe Başkanı Ak’ın yaptığı açıklaması şunları söyledi; "Ziyaretimiz iade-i ziyaret kapsamındadır bize göstermiş oldukları nezaketten dolayı şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına teşekkür eder ve 24 Haziran'daki seçimlerde başarılar diler, hayırlı olmasını temenni ederim" dedi.

19 Nisan 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara