BEŞKÖPRÜ YENİLENİYOR


Beşköprü Mahalle Muhtarı Abdullah Engin’i ziyaret ederek bölgede gerçekleştirilen çalışmaları yakından takip etti.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Beşköprü Mahalle Muhtarı Abdullah Engin’i ziyaret ederek bölgede gerçekleştirilen çalışmaların hayırlı olmasını diledi. Başkan Toçoğlu’na SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, Genel Sekreter Yardımcıları Ayhan Kardan, Ali Oktar ve daire başkanları eşlik etti. Muhtar Abdullah Engin, 11 bin nüfusa sahip olduklarını ve yollarının yenilendiğini belirterek çalışmalar dolayısıyla Başkan Toçoğlu’na teşekkür etti.

"ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR"
Toçoğlu, “Önemli ulaşım akslarından biri olan Girne Caddesi’ni yeni yüzüne kavuşturduk. Mimar Sinan Caddesi’ni yenileyerek asfalt çalışması gerçekleştirdik. Beşköprü girişine yeni bir dönel kavşak inşa ediyoruz. Çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah kısa süre içerisinde çalışmalarımızı noktalayacak, bölgedeki hemşehrilerimizin kullanımına sunacağız” dedi.

BEŞKÖPRÜ YENİLENİYOR
Yenileme çalışmalarının bölgede yaşayan vatandaşlara hayırlı olmasını dileyerek sözlerine başlayan Başkan Toçoğlu, “Şehir Senin İçin Yenileniyor’ sloganıyla başlattığımız ve Beşköprü’de önemli ulaşım akslarından biri olan Girne Caddesi’ni yeni yüzüne kavuşturduk. Ekiplerimiz bölgede kaldırım imalatlarını sürdürüyor. Mimar Sinan Caddesi’ni yenileyerek asfalt çalışması gerçekleştirdik. Kaldırımlar ise tamamlanıyor” diye belirtti.

KISA SÜREDE TAMAMLANACAK
Toçoğlu, “Bir diğer çalışmamız ise vatandaşlarımızın güvenli ulaşımları için Beşköprü girişinde bulunan trafik ışıklarının yerine yeni bir dönel kavşak inşa etmekti. Yeni kavşağımızın 1. kat asfaltı ekiplerimiz tarafından tamamlandı. Bordür imalatlarının ardından vakit kaybetmeden 2. kat asfaltını tamamlayacağız. İnşallah kısa süre içerisinde çalışmalarımızı noktalayacak, bölgedeki hemşehrilerimizin kullanımına sunacağız” dedi.

18 Nisan 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
‘Deprem Gerçeği ve Sakarya’da Şehircilik’ konulu toplantıda konuşan Başkan Toçoğlu, “81 şehir arasında depreme en hazır şehir Sakarya’dır. Mevcut şehircilik anlayışımızdan asla taviz vermeyeceğiz. Deprem bizim gerçeğimiz.”
DEPREME EN HAZIR ŞEHİRLERDENİZ TARLADA FECİ ÖLÜM! DİŞLİ: YÜKSEK KATA TAVİZ YOK! POLİSİN CESEDİ BULUNDU! KURBANLIK ALIRKEN YARDIMCINIZ BİP TUGAYDA DEVİR-TESLİM 17 AĞUSTOS ANMA GECESİNE DAVET “DEPREME KARŞI TEDBİR ALIYORUZ”

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara