İYİ PARTİ’DEN ADD’YE ZİYARET


İYİ Parti Erenler İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, Atatürkçü Düşünce Derneği’ni (ADD) ziyaret etti.

Atatürkçü Düşünce Derneği’ni ziyaret eden İyi Parti Erenler İlçe Başkanı Şemsettin Duman, Sekreter Yalçın Kaya, Muhasip Ekrem Çoban ve Başkan Yardımcıları Handan Güzel ve Şükran Akdağcı samimi bir ortamda sohbet etti.
ADD Başkanı Aslıhan Ateş; “Türk Milletinin yetiştirdiği en büyük devlet adamlarından olan Atatürk’e yabancı devlet adamlarının bile saygı ve hürmet gösterirken, ülkemizde hala Atatürk düşmanlarının varlığı bizleri çok rahatsız etmektedir” dedi.
İlçe Başkanı Şemsettin Duman ise, “Özellikle son zamanlarda, Atatürk aleyhinde yazılı ve görsel saldırıların artmasından İYİ Parti olarak büyük rahatsızlık duymaktayız. Atatürk’e minnet borçlu olmamız gerekirken, bu saldırıları esefle kınıyoruz. Atatürk bir din adamı değildir, devlet adamıdır. Ülkenin yok olacağı bir dönemde, küllenmiş bir milletten, yepyeni bir devlet kurmuştur. İYİ Parti olarak devletin kurucusu olan Mustafa Kemal Atatürk’e sahip çıkmak boynumuzun borcudur” dedi.

18 Nisan 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara