JEOFİZİK MÜHENDİSLERİ BAŞKENTTE


TMMOB Jeofizik Mühendisleri Odası XVII.Dönem Olağan Genel Kurulu için Ankara’ya gitti.

DEMİRBAŞ GÜVEN TAZELEDİ
Jeofizik Mühendisleri Sakarya Şubesi delegeleri Kamil Yavuz,Coşkun Ertuğrul,İsmail Koçak ve Nihat Arda Şahin merkez yönetim ve diğer şubelerle diyaloglarda bulundu. 15 Nisan Pazar günü yapılan seçim sonrası mevcut genel başkan Şevket Demirbaş güven tazeledi.
 

"HAYIRLI OLSUN"
TMMOB delegesi seçilen Sakarya şube başkanı Kamil Yavuz “Seçim sonucunun odamız için hayırlı olmasını ve merkez yönetim-Sakarya şube temaslarının önceki dönemlere nazaran daha da artacağını, bizlerden beklenenleri karşılamak için özveriyle çalışacaklarını” belirtti. YENİ SAKARYA - Özel Haber

16 Nisan 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
İmar barışında yeni düzenleme yapıldı. Söz konusu düzenlemelerin yer aldığı Yapı Kayıt Belgesi Verilmesine İlişkin Usul ve Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Usul ve Esaslar, bugünkü Resmi Gazete'de yer aldı.
İMAR BARIŞINDA YENİ DÜZENLEME! BOĞULMAYA RAMAK KALA! BALKANLIOĞLU’NA ANLAMLI ZİYARET TÜGVA’DAN ERENLER’E ZİYARET KARASU’DA GAZİLER GÜNÜ ‘GAZİLERİMİZ ÖNEMLİ DEĞERLERİMİZDENDİR’ YENİ BAŞKAN CAN AKADEMİYE SON BAŞVURU 20 EYLÜL

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

YERLİ OTOYA TALİP OLMAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara