GİZEMFRİT’TEN PLAKET


Dünyanın ikinci büyük emaye kaplama üreticisi Gizemfrit, aralarına yeni katılan ve önceki dönem yemeğine katılamayan çalışanlarını için yemek düzenledi.

Best Western Otel’de   gerçekleşen yemeğe Gizemfrit Genel Müdürü Veysi Küçük ile Gizemfrit yöneticileri katıldı.  2018’de Gizemfrit ailesine yeni katılan ve vardiya sisteminden dolayı bir önceki yemeğe katılamayan fabrika personeli için düzenlenen gecede, Gizemfrit’e 20 yıl ve üzerinde hizmette bulunan çalışanlara plaket takdim edildi. Gecede konuşan Gizemfrit Genel Müdürü Veysi Küçük, “Gizemfrit ailesiyle bir arada olduğumuz her an benim için değerli. Bugün burada 20 yılın üzerinde Gizemfrit çalışanları olduğu gibi henüz bu ailenin parçası olmaya yeni başlayan arkadaşlarımızda bulunuyor. Hep birlikte bu ailenin bir parçası olmayı kutluyoruz. Yeni başlayan arkadaşlarımıza başarılar dilerken, 20 yıldır bizimle olan arkadaşlarımıza verdikleri emeklerden ötürü teşekkür ediyorum” dedi. Gece sonunda ise, yemeğe katılan Gizemfrit çalışanları düzenlenen çekilişle sürpriz hediyeler kazandı.

 

16 Nisan 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara