KARATEDE GEYVE DAMGASI


Geçtiğimi günlerde Kocaeli ilinde yapılan İller Arası Karate Ligi ve Düzce ilinde gerçekleştirilen Milli Eğitim Bakanlığı Okullar Arası Küçükler Yıldızlar Karate Grup müsabakalarına Geyveli sporcular damga vurdu.

Kocaeli ve Düzcede gerçekleştirilen yarışlarda Sakaryalı sporcular aldıkları derecelerle adından söz ettirdi. Geyve’yi temsil ederke yarışmalarda boy gösteren sporcular 11 derece ile turnuvalara damga vurdu. Sporcuların başında yer alan antrenörler Memduh Sakarya, Seçkin Küçükseller ve Yaşar Ordu sporcularını kutlayan ilk isimler oldu. Teknik Direktör Uğur Kobaş ise başarılı bir turnuva geçiren ekibini tebrik etti. Kobaş açıklamasında “Maçlar için bölündük ancak Geyve ilçesini en iyi şekilde temsil ettik. Dereceler İlçemize hayırlı olsun. Sporcularımız çok iyi derecelerle Geyve’yi ve Sakarya’yı temsil etti. Bunun haklı gururunu yaşıyor.“ ifadelerin kullandı.

Kocaeli’de dereceye giren sporcular
Miray Keleş 1.  Zeynep Tarakçı 1.
Büşra Çetin 2.
Miraç Keleş 3. Kübra Kayıkçı 3. Ahmet Kan Yalçın 3. İrem Güzel 3. Beyzanur Kızılca 3.

Düzce’de dereceye giren sporcular
Emirhan Uygun 1.
Eray Akkuş 3. Eyüp Güzel 3.

16 Nisan 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
İmar barışında yeni düzenleme yapıldı. Söz konusu düzenlemelerin yer aldığı Yapı Kayıt Belgesi Verilmesine İlişkin Usul ve Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Usul ve Esaslar, bugünkü Resmi Gazete'de yer aldı.
İMAR BARIŞINDA YENİ DÜZENLEME! BOĞULMAYA RAMAK KALA! BALKANLIOĞLU’NA ANLAMLI ZİYARET TÜGVA’DAN ERENLER’E ZİYARET KARASU’DA GAZİLER GÜNÜ ‘GAZİLERİMİZ ÖNEMLİ DEĞERLERİMİZDENDİR’ YENİ BAŞKAN CAN AKADEMİYE SON BAŞVURU 20 EYLÜL

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

YERLİ OTOYA TALİP OLMAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara