KÜREKÇİLER ZAGREP’TE


Zagreb'te halen devam eden ve bugün sona erecek olan Uluslararası Kürek yarışlarında Türkiye’yi Anka Koleji öğrencisi ve Galatasaray Spor Kulübü sporcusu Şevval Koç ve Miray Kasap temsil ediyor

13 Nisan’da Hırvatistan’ın Başkenti Zagreb'te başlayan ve bugün sona erecek olan Uluslararası Kürek yarışlarında Türkiye'yi Anka Koleji öğrencisi ve Galatasaray sporcusu Şevval Koç ile Miray Kasap temsil ediyor. Anka Koleji öğrencisi ve Galatasaray sporcusu Şevval Koç, Miray Kasap ikilisinden oluşan iki tek(jw2) kategorisinde yarışacak olan öğrenciler Sakarya'nın gururu oldu.

 

15 Nisan 2018 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
İmar barışında yeni düzenleme yapıldı. Söz konusu düzenlemelerin yer aldığı Yapı Kayıt Belgesi Verilmesine İlişkin Usul ve Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Usul ve Esaslar, bugünkü Resmi Gazete'de yer aldı.
İMAR BARIŞINDA YENİ DÜZENLEME! BOĞULMAYA RAMAK KALA! BALKANLIOĞLU’NA ANLAMLI ZİYARET TÜGVA’DAN ERENLER’E ZİYARET KARASU’DA GAZİLER GÜNÜ ‘GAZİLERİMİZ ÖNEMLİ DEĞERLERİMİZDENDİR’ YENİ BAŞKAN CAN AKADEMİYE SON BAŞVURU 20 EYLÜL

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

YERLİ OTOYA TALİP OLMAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara