CHP YÖNETİCİLERİ EĞİTİMDE


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanlığı, mahalle ziyaretleri yanında parti yöneticilerinin eğitimine de çok önem veriyor.

Cumhuriyet Halk Partisi parti okulu eğitimcileri tarafından tüm ilçe başkanlarına iktidar yürüyüşünde eğitimi verildi. Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır’ın da katıldığı programda tüm ilçe başkanları ve il icra kurulu yöneticileri hazır bulundu.
Parti Meclisi Üyesi Gülüzar Emecan, İstanbul Bölge Eğitim Koordinatörü Derya Şentürk, Parti Okulu Eğiticisi Çağlar Akay tarafından yöneticilere farklı konular hakkında altı saatlik eğitim verildi. Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır, “Yaptığımız çalışmaların yanında, eğitime de yönetim olarak çok önem veriyoruz. Parti Meclisi Üyemiz Gülizar Emecan ve koordinatörlerimiz Derya Şentürk, Çağlar Akay’a katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Eğitmenlerimizin bizlere verdiği katkılar hepimizin için çok önemli” dedi. Isır, ilçe başkanlarının hepsinin eğitimden memnun ayrılması ve devamını talep etmeleri bizleri de memnun etti.

15 Nisan 2018 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
İmar barışında yeni düzenleme yapıldı. Söz konusu düzenlemelerin yer aldığı Yapı Kayıt Belgesi Verilmesine İlişkin Usul ve Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Usul ve Esaslar, bugünkü Resmi Gazete'de yer aldı.
İMAR BARIŞINDA YENİ DÜZENLEME! BOĞULMAYA RAMAK KALA! BALKANLIOĞLU’NA ANLAMLI ZİYARET TÜGVA’DAN ERENLER’E ZİYARET KARASU’DA GAZİLER GÜNÜ ‘GAZİLERİMİZ ÖNEMLİ DEĞERLERİMİZDENDİR’ YENİ BAŞKAN CAN AKADEMİYE SON BAŞVURU 20 EYLÜL

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

YERLİ OTOYA TALİP OLMAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara