BAŞKAN ISIR’DAN ANLAMLI ZİYARET


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır, Çanakkale ve İstiklal Savaşları Şehit ve Gazi Yakınları Derneği Başkanı Fehmi Tantan ve yöneticilerini ziyaret etti.

CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, “Toplumumuzun her kesiminden derneklerimiz ve sivil toplum kuruluşları ile fırsat buldukça görüşmeye devam ediyoruz. Sapanca’da bulunan Çanakkale ve İstiklal Savaşı Şehit ve Gazi Yakınları Derneği’nde bulunmak, tarihten konuşmak, atalarımızdan aktarılan anıları dinlemek bizleri çok duygulandırdı. Şehrimizin geleceğinde her kesimden yurttaşlarımızın söz hakkı vardır. Bunu gerçekleştirecek olan da Cumhuriyet Halk Partisi’nin belediyecilik anlayışıdır” dedi.
Dernek Başkanı Fehmi Tantan ise Erdoğan Isır’ın ziyaretinden mutlu olduklarını, şanlı tarihimizi bildiklerini, her platformda açıkladıklarını ve kendilerinden istendiğinde ellerindeki bilgileri paylaşabileceklerini belirterek ziyaret nedeniyle teşekkür etti.

14 Nisan 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara