CHP HENDEK'TEN İYİ PARTİ’YE ZİYARET


CHP Hendek İlçe başkanı Reyhan Azak, CHP Hendek Kadın Kolları Başkanı Nevin Kuru Şeşen ve CHP yöneticileri, Hendek İYİ Parti’yi ziyaret etti.

CHP heyeti, İYİ Parti GİK Üyesi Ümit Dikbayır, İYİ Parti Hendek İlçe Başkanı Fatih Bayındır ve parti yöneticileri tarafından karşılandı.
CHP İlçe Başkanı Reyhan Azak, İYİ Parti’nin Türkiye siyasi yelpazesinde boşalan bir görüşü başarıyla temsil edeceklerine inandıklarını, İYİ Partinin CHP gibi parlamenter, demokratik cumhuriyetten yana olduğunu, referandumda bu iki partinin birlikte hareket ettiklerini, gelecekte de seçim güvenliği ve ülke için birlikte hareket etme ümidinde olduğunu belirtti.
CHP İlçe Başkanı Reyhan Azak, İYİ Parti’nin kuruluşu aşamasında engellemelerle karşılaşmasına rağmen Hendek'te parti kurucularını ve olağan kongre ile yeni yönetimle başkanlığa seçilen Fatih Bayındır'ı tebrik edip çalışmalarında başarı diledi.
İYİ Parti GİK Üyesi Ümit Dikbayır ve İlçe Başkanı Fatih Bayındır, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun İYİ Parti Merkezi’nde Genel Başkan Meral Akşener'i ziyaretiyle diyalog ve işbirliği ortamının başladığına inandıklarını belirterek, nazik ziyaretleri için CHP Hendek heyetine teşekkür etti.

14 Nisan 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara