MUSTAFA ASIM İLKOKULU BİRİNCİ OLDU


Hendek’te düzenlenen geleneksel çocuk oyunlarında, Mustafa Asım İlkokulu “Kaleli Yakan top” yarışmasında rakiplerini yenerek birinci oldu.

Geleneksel Çocuk Oyunları 4. Sınıflar arası kaleli yakan top yarışmalarında, Mustafa Asım İlkokulu 4/A sınıfı, önceki şampiyon Noksel İlkokulu’nu 2-0, Murat Nişancı İlkokulu ve Fatih İlkokulu’nu 2-0 yenerek finale çıktı. Mustafa Asım İlkokulu öğrencileri, finalde Yeni Yüzyıl İlkokulu’nu da mağlup ederek hiç set kaybetmeden birinci oldu. Yeni Yüzyıl İlkokulu ikinci, Fatih İlkokulu ise üçüncü oldu.
Çok başarılı bir performans sergileyen Mustafa Asım İlkokulu 4/A sınıf öğretmeni Fatma Dursun “Başarı çalışmaya, gayrete tabidir. Geçen yıldan beri bu maç için hazırlanıyoruz. İnşallah ilçemizi ilde ve Türkiye şampiyonasında güzel bir biçimde temsil edeceğiz” dedi.
Turnuva birincisi Mustafa Asım İlkokulu öğrencileri başarılı sonuçlar sonucu gelen birinciliğin sevincini doyasıya yaşadı.

14 Nisan 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
İmar barışında yeni düzenleme yapıldı. Söz konusu düzenlemelerin yer aldığı Yapı Kayıt Belgesi Verilmesine İlişkin Usul ve Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Usul ve Esaslar, bugünkü Resmi Gazete'de yer aldı.
İMAR BARIŞINDA YENİ DÜZENLEME! BOĞULMAYA RAMAK KALA! BALKANLIOĞLU’NA ANLAMLI ZİYARET TÜGVA’DAN ERENLER’E ZİYARET KARASU’DA GAZİLER GÜNÜ ‘GAZİLERİMİZ ÖNEMLİ DEĞERLERİMİZDENDİR’ YENİ BAŞKAN CAN AKADEMİYE SON BAŞVURU 20 EYLÜL

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

YERLİ OTOYA TALİP OLMAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara