KILIÇ’A TAM KADRO ZİYARET


AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı, tam kadro halinde İl Başkanı Fevzi Kılıç’ı ziyaret edip, yeni görev döneminde başarı dileğinde bulundu.

AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve yönetim kurulu üyeleri, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, meclis üyeleri, ilçe kadın kolları başkanı Bedia Yılkın, ilçe gençlik kolları başkanı Fadıl Fide; AK Parti Sakarya 6. Olağan Kongresi’nde il başkanlığı görevine yeniden seçilen Fevzi Kılıç’ı ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti.
İl Başkanı Kılıç, “Kongremiz miting havasında geçti. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız, Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan bizden önce yapılan Bolu il Kongresinde ‘Buradan Sakarya’ya gideceğim, Sakarya gereğini yapar’ demişti. İlçelerimizin yoğun desteği ile salonun dışı miting alanına döndü. Salon içindeki, özellikle gençlerimizin coşkusu övgüye değerdi. Hendek ilçe teşkilatımıza ve Hendekliler’in kalabalık katılımından dolayı teşekkür ederim. Biz büyük bir aileyiz ve birlikte daha güçlüyüz” dedi.
İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, İl Başkanı Fevzi Kılıç’a bir tablo hediye etti. İl Başkanı Fevzi Kılıç, tablo ve ziyaretlerinden dolayı teşkilata teşekkür etti.

14 Nisan 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
İmar barışında yeni düzenleme yapıldı. Söz konusu düzenlemelerin yer aldığı Yapı Kayıt Belgesi Verilmesine İlişkin Usul ve Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Usul ve Esaslar, bugünkü Resmi Gazete'de yer aldı.
İMAR BARIŞINDA YENİ DÜZENLEME! BOĞULMAYA RAMAK KALA! BALKANLIOĞLU’NA ANLAMLI ZİYARET TÜGVA’DAN ERENLER’E ZİYARET KARASU’DA GAZİLER GÜNÜ ‘GAZİLERİMİZ ÖNEMLİ DEĞERLERİMİZDENDİR’ YENİ BAŞKAN CAN AKADEMİYE SON BAŞVURU 20 EYLÜL

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

YERLİ OTOYA TALİP OLMAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara