KONAK HASTANESİ KARİYER GÜNÜNDE


Özel Konak Hastanesi Sakarya, SAÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi tarafından düzenlenen kariyer günü etkinliğine katıldı.

KARİYER GÜNLERİ
Özel Konak Hastanesi Sakarya olarak, Sakarya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi tarafından gerçekleştirilen Kariyer Günlerine katıldı. SAÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr.Yurdanur Dikmen'in Düzenleme Kurulu Başkanlığını yaptığı etkinliğe Özel Konak Hastanesi Sakarya’dan Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Çiğdem Engin, İnsan Kaynakları Uzmanı Merve Metin, Kurumsal Pazarlama ve İletişim Sorumlusu Dilek Hızlı, Kurumsal Pazarlama ve İletişim Uzmanları Deniz Yavuzyılmaz ve Hüsna Yurdakul Poyraz katıldı.
BİLGİLENDİRME
Düzenlenen etkinlikte İnsan Kaynakları Uzmanı Merve Metin işe alım süreci ve çalışan yapılanmasıyla ilgili sunumunu gerçekleştirirken, Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Çiğdem Engin ise katılımcılara teknik anlamda bilgilendirmede bulundu.

13 Nisan 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara