ADABİLİM’DE RESİM SERGİSİ


Adabilim Ortaokul öğrencilerinin görsel sanatlar dersindeki akrilik ve pastel boya tekniği ile yaptığı çalışmalar, okulun fuaye alanında açılan sergide görücüye çıkarıldı.

Hafta boyunca açık olacak sergi alanındaki çalışmalar, velilerin ve okulu ziyaret eden misafirlerin büyük beğenisini topladı. Sergideki resimlerin tamamı dönem boyunca öğrencilerin Görsel Sanatlar dersindeki özgün çalışmalarından oluşuyor.
Sergi ile ilgili konuşan Adabilim Okulları Görsel Sanatlar öğretmeni Ayşe Tetik “Öğrencilerimizin yeteneklerini erken yaşta keşfedebilmek adına yıl boyunca ebru, ağaç yakma, karakalem, filografi, mandala gibi birçok farklı kategoride çalışma yapıyoruz. Akrilik ve pastel boya alanında öğrencilerimiz ne kadar yetenekli olduklarını gösterdiler. Bizde bu yetenekleri bir sergi ile taçlandırmak istedik. Velilerimizin ve misafirlerimizin beğenisini kazanan sergimize ilgi duyan herkesi davet ediyoruz” dedi

13 Nisan 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
İmar barışında yeni düzenleme yapıldı. Söz konusu düzenlemelerin yer aldığı Yapı Kayıt Belgesi Verilmesine İlişkin Usul ve Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Usul ve Esaslar, bugünkü Resmi Gazete'de yer aldı.
İMAR BARIŞINDA YENİ DÜZENLEME! BOĞULMAYA RAMAK KALA! BALKANLIOĞLU’NA ANLAMLI ZİYARET TÜGVA’DAN ERENLER’E ZİYARET KARASU’DA GAZİLER GÜNÜ ‘GAZİLERİMİZ ÖNEMLİ DEĞERLERİMİZDENDİR’ YENİ BAŞKAN CAN AKADEMİYE SON BAŞVURU 20 EYLÜL

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

YERLİ OTOYA TALİP OLMAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara